WeCreativez WhatsApp Support
Whatsapp Destek Servisi
Merhaba, Telefonda hukuki danışmanlık hizmeti vermesek de randevu ve diğer talepleriniz için Whatsapp üzerinden hızlı iletişime geçebilirsiniz.

Taraflar arasındaki sözleşme ve borç ilişkilerini konu alan Borçlar Hukuku hukukun temel alanlarından birisidir. Şahısların ve şirketlerin kişisel yada ticari ilişkileri yada kanundan kaynaklanan uyuşmazlıklarında, alacaklarının tahsili, haksız fiilden, sebepsiz zenginleşmeden, sözleşmelerden veya benzeri konulardan kaynaklı uyuşmazlıklarda Ayözen Hukuk Ailesi olarak müvekkillerimize hukuki destek sağlamaktayız. Ayrıca sözleşmelerin düzenlenmesi, revize edilmesi, sözleşmelerden kaynaklanan hukuki sorunlarda danışmanlık yapılması ve davalarda temsili faaliyetlerini yürütmekteyiz.

  • Haksız Fiiller ve Sözleşmelerden kaynaklanan davalar açılması ve takibi
  • Haksız fiiller ve sözleşmeden kaynaklanan maddi ve manevi tazminat talepleri
  • Kusursuz Sorumluluk Dosyaları açılması ve danışmanlık
  • Sözleşme Hazırlanması, yeniden düzenlenmesi
  • Sözleşmenin iptali, sözleşmeden dönme, temerrüt, alacağın temliki konularında danışmanlık
  • Taşınır, Taşınmaz Satışı, trampa, bağışlama, kira, hâsılat kirası, ariyet, ödünç, hizmet sözleşmesi, istisna, yayım, vekâlet, itibar mektubu ve itibar emri, tellallık, vekâletsiz iş görme, komisyon, ticari mümessiller ve ticari vekâlet, havale, emanet, kefalet, kaydıhayat ile irad, ölünceye kadar bakma sözleşmesi olarak sayılan Borçlar Kanunu temel konularında danışmanlık ve Avukatlık hizmeti vermekteyiz.

error: Content is protected !!