WeCreativez WhatsApp Support
Whatsapp Destek Servisi
Merhaba, Telefonda hukuki danışmanlık hizmeti vermesek de randevu ve diğer talepleriniz için Whatsapp üzerinden hızlı iletişime geçebilirsiniz.

Ayözen Hukuk ve Arabuluculuk Bürosu, 2005 yılında Avukat Cengiz AYÖZEN tarafından Aydın’da kurulmuş , istikrarlı şekilde büyümüş ve güven kazanmıştır.

Avukat ve Müvekkil arasındaki ilişki hiç şüphesiz karşılıklı güven esasına dayanır. Avukatlık hizmeti uyuşmazlıkların çözümünde geniş vizyonlu analizlerin, sağduyulu ve süratli çözümlerin bilinci ile hareket etmeyi gerektirir. Esasında hukuk alanındaki en sağlıklı yaklaşım, ihtilaflar ortaya çıkmadan önce muhtemel sorunları daha doğmadan engelleyecek tedbirleri almaktan geçer.

İşte hukuk büromuz bireysel ve kurumsal müvekkillerine Avukatlık, Müşavirlik ve Danışmanlık hizmeti verirken,  “koruyucu hukuk” kurallarını referans almakla işe başlar. Her hak ve menfaat için vekillik hizmeti verir, hukuki ihtilafların çözümünde “uzlaşma” kültürünün yerleşmesi için çalışır.
Daha huzurlu, daha mutlu bir Türkiye’de beraberce  yaşamak için..

AYÖZEN Hukuk Bürosu uzun yıllardır hukuk sektöründe sahip olduğu bilgi ve birikim ile faaliyetini sürdürmekte olup temel prensibi;doğruluk ve dürüstlükten ödün vermeksizin müvekkillerine hukuki anlamda tam desteğin sağlanmasıdır.

Avukatlık hizmeti en profesyonel anlamda, problemlerin ortaya çıkmasını engellemek amacıyla satın alınması gereken bir hizmettir.

Ülkemizde halen avukatlık hizmetine, problem ortaya çıktıktan sonra müracaat edilmeye çalışılmakta ve uzun yıllar süren davalarla uğraşılmaktadır. Bu nedenle hukuk büromuz Uyuşmazlıkların analizi ve çözümünde kalıplara sıkışmışlığın ve dar çerçeveden bakışın yerini geniş vizyon, sağ duyu ve süratli çözümlerin alması gerektiği bilinci ile hareket ederek hukuki danışmanlık hizmeti vermekte ve problem ortaya çıkmadan önlenmesi yolunu tercih etmekte müvekkillerini de bu konuda bilinçlendirmektedir.

Lütfen sizde hukuki sorunlarınızda bir avukat desteği olmadan hareket etmeyin.

Masraflar ve riskler konusunda samimiyet
Masraflar ve riskler konusunda samimiyet Avukat masrafları ve dava riskleri hususunda gizlilik ve saklılık kesinlikle yoktur. Müvekkillerimizi ilk andan itibaren masraflar ve riskler konusunda en dürüst ve açık şekilde bilgilendirmek en önde gelen ilkelerimizden biridir.

Amacımız, müvekkil ve danışman arasında güven sağlamaktır.

“Güven ve itimat, hizmetin temelidir.”

Titizlik ve hassasiyet

Prensibimiz, arzularınızı ve isteklerinizi yerine getirmek ve sizleri hedefinize ulaştırmaktır.

Bu amaçla avukatlarımız hukuki problemlerinizi büyük bir titizlik ve hassasiyetle değerlendirmekte ve sonuçlandırmaktadır.

Büromuz çoğu zaman koruyucu – önleyici avukatlık hizmetleri de vermektedir. Önleyici Hukuk Hizmetinin saymakla bitmeyecek kadar faydası var. Örneğin büyük mali kayıpların önüne geçebilmek, sorunların bir kısmını dava aşamasına gelmeden çözmek, daha az zaman harcamak gibi önemli kalemler hemen akla gelenler. Bilindiği üzere açılan davalar çoğunlukla zamanında gerekli hukuki danışmanlık hizmetleri alınmadan yapılan işlemlerden kaynaklanmış uyuşmazlıklardır. İş hayatı veya gündelik hayatta önemli kararlar almadan önce bir avukattan yasal danışmanlık alınması ileride yaşanabilecek sorunları en aza indirecek, beklide ortadan kaldıracaktır. Tıpta olduğu gibi hukuk biliminde de erken teşhis önemlidir. Bu nedenle koruyucu / önleyici avukatlık hizmeti kapsamında müvekkillerimizle kurduğumuz iletişim kanalları ile, hangi konuda olursa olsun ileride doğabilecek sorunları önceden tespit etmekte, müvekkillerin önlemleri önceden almalarını sağlamaktayız.

Sunduğumuz hizmetlerden bazıları ;

  • müvekkilin taraf olduğu sözleşmelerin düzenlenmesi,
  • Müvekkillerin taraf olmadığı sözleşmeler hakkında bilgi verilmesi
  • Müvekkillerin çalıştıkları sektörlere göre güncel mevzuat değişiklikleri ile ilgili bilgilendirilme
  • Sözlü ve yazılı hukuki görüş taleplerinin cevaplandırılması
  • İş sözleşmelerinin denetimi ve düzenlenmesi,
  • Üçüncü kişi ve kurumlarla yapılacak müzakere ve toplantılara müvekkilleri temsilen katılım sağlanması
  • Hukuki sorunlara yönelik dava öncesi ön çözüm olarak 3. kişilere ihtar çekilmesi veya çekilen ihtara karşı izlenecek yolda müvekkile hukuki destek
  • Hukuki sorunların çözülmesi için arabuluculuk işlemlerinin yürütülmesi
  • Müvekkillerin ticari ilişki içinde oldukları veya olacakları şirketlere ilişkin inceleme yapılması, önemli noktalarda müvekkilin aydınlatılması gibi sayılabilir.
error: Content is protected !!