WeCreativez WhatsApp Support
Whatsapp Destek Servisi
Merhaba, Telefonda hukuki danışmanlık hizmeti vermesek de randevu ve diğer talepleriniz için Whatsapp üzerinden hızlı iletişime geçebilirsiniz.

AYÖZEN HUKUK İnternet içerik, yer ve erişim sağlayıcıları ile ilgili marka ihallerinin önlenmesi, bilişim sisteminde hukuka aykırılıklar, bozulması, verilerin kopyalanması, yok edilmesi gibi Bilişim Suçları ile ilgili hukuki uyuşmazlıklarda danışmanlık ve hukuki destek vermektedir. E ticaret ve alan adlarına ilişkin haksız rekabet hukuksuzluklarının giderilmesi, internet alanında meydana gelen hakaret ve kişilik hakları ihlallerinde hukuki destek sağlamak, Erişimin engellenmesini talep etmek hizmetlerimiz arasındadır. İnternet yolu ile kredi kartı hırsızlığı ve kullanımı kapsamında Ceza Davalarında temsil ve danışmanlık yapılmaktadır.

  • Özel hayatın gizliliği ile kişi hak ve özgürlüklerinin internet ortamında ihlal edilmesinden doğan davalar
  • 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında uyuşmazlık ve davalar
  • 6563 Sayılı Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi Hakkında Kanun kapsamında yükümlülükler ve buna ilişkin davalar ile ihlaller sebebiyle yöneltilecek davalar
  • Banka ve Kredi kartlarına yönelik olarak işlenen suçlar ve ilgili davalar
  • Bilişim sistemine girme, engelleme, bozma, verileri yok etme ya da değiştirme hususlarından doğan davalar
  • Fikir Ve Sanat Eserleri Kanunu kapsamında hak ve menfaatlerin ihlali sonucu ortaya çıkan hukuk ve ceza davalarının takibi.

error: Content is protected !!