WeCreativez WhatsApp Support
Whatsapp Destek Servisi
Merhaba, Telefonda hukuki danışmanlık hizmeti vermesek de randevu ve diğer talepleriniz için Whatsapp üzerinden hızlı iletişime geçebilirsiniz.

Hazırlık soruşturması dahil olmak üzere yargılamanın her aşamasında Müvekkillerinin hassasiyetlerini anlayarak  ve onların görüşlerini alarak hareket eden AYÖZEN HUKUK Büromuz Ceza Hukukunun her alanında, soruşturma aşamasında ve yargılamada sanık müdafii veya mağdur vekili olarak vekillik hizmetleri sağlamakta, Bölge Adliye Mahkemeleri ve Yargıtay nezdinde dosyaların temyizi ve takibi, internet ortamında erişimin engellenmesinin sağlanması, gazete ve televizyonlarda yapılan yayınlarda cevap ve düzeltme metninin yayınlanması sağlanması gibi hizmetler vermektedir.

Gerektiğinde olağan dışı kanun yolları konusunda da hukuk bürosu olarak asla sizlere desteğimizi eksik etmiyoruz. Anayasa Mahkemesine bireysel başvuru ve akabinde Avrupa İnsan Hakları Mahkemesi ya da kısaca AİHM’e başvuru alanında her daim sizlere destek olacağımızı bilmenizi isteriz. Nihayetinde sizlerden emanet almış olduğumuz davalarda da vicdan ve hakkaniyetten asla taviz vermiyor, sadece sizler için değil kamu vicdanı adına da bu kutsal hizmeti sağlıyoruz.

Ceza hukuku, Türk hukuk sistemindeki en hassas hukuk dalları arasında yer almaktadır. Buna ek olarak ceza hukuku alanında çalışan hukukçuların da her daim kendilerini gelişime açık tutması ve vicdanlarını iyi dinlemesi icap edecektir. Ne de olsa birey hürriyetlerini sınırlayan pek çok neden söz konusudur. Bu nedenle bir ceza hukukçusunun yapacağı hata hiçbir zaman kabul edilebilir olmayacaktır. Ceza hukukunda donanım ve deneyim bundan dolayı çok önemlidir. Sizlere hukuk bürosu olarak ceza hukuku alanında en deneyimli ve en başarılı avukatlar ile çalışma ve temsil edilme imkanı sunuyoruz.

Ceza Hukukuyla İlgili Her Türlü Detaya Hakimiz

Ceza hukukunda var olan tek ceza hapis cezası değildir. Buna ek olarak adli para cezası, eşya müsaderesi ya da birtakım güvenlik tedbirleri de söz konusu olabilir. Kaldı ki hapis cezalarında dahi pek çok önemli husus mevcuttur. Bunlar şartlı tahliye, iyi hal indirimi ve haksız tahrik ile etkin pişmanlık benzeri diğer indirimler, ağırlaştırıcı nedenler ve işlendiği düşünülen suçun nitelikli halleridir. İşte bizler bunların tamamına hakim olan bir hukuk bürosu olarak hem sanık ve şüpheli hem de mağdur ve müşteki sıfatıyla dahil olduğunuz her türlü ceza davasında haklarınızı savunmak adına her türlü detayın üzerinde duruyoruz. Sizleri ise asla hak mahrumiyeti ile karşı karşıya bırakmıyor ve hürriyetinizi önemsiyoruz.

Üst Derece Mahkemelerinde Etkin Savunma İçin

Ceza hukukunda sadece birinci derece mahkemeleri yoktur. Akabinde istinaf adı verilen ve yeni bir sistem olarak kabul edilmesi mümkün olan ikinci derece mahkemeleri ve Yargıtay adı verilen temyiz mahkemesi yer almaktadır. İşte bizler hukuk bürosu olarak tüm bu süreçlerde sizlerin yanında olacağız. Gerekli süreler içerisinde her türlü itirazda gerektiği gibi bulunacak ve hakkınızı son raddeye kadar savunmaya devam edeceğiz.

Her Türlü Süreçte Arkanızdayız

Temyiz mahkemesinde de müvekkillerimiz arzu ettikleri sonuçları alamaz iseler olağan dışı kanun yolları konusunda da hukuk bürosu olarak asla sizlere desteğimizi eksik etmiyoruz. Anayasa Mahkemesine bireysel başvuru ve akabinde Avrupa İnsan Hakları Mahkemesi ya da kısaca AİHM’e başvuru alanında her daim sizlere destek olacağımızı bilmenizi isteriz. Nihayetinde sizlerden emanet almış olduğumuz davalarda da vicdan ve hakkaniyetten asla taviz vermiyor, sadece sizler için değil kamu vicdanı adına da bu kutsal hizmeti sağlıyoruz.

  • Soruşturma aşaması ve Yargılamada Sanık Müdafii veya Mağdur Vekili
  • Soruşturmada Seri Muhakeme Usulü takibi ve taraf vekilliği
  • Bölge Adliye Mahkemeleri ve Yargıtay nezdinde dosyaların temyizi ve takibi
  • İnternet ortamında erişimin engellenmesinin sağlanması
  • Gazete ve televizyonlarda yapılan yayınlarda cevap ve düzeltme metni hazırlanması ve yayınlanmasının sağlanması.
  • Uzlaştırma Kapsamında danışmanlık

error: Content is protected !!